• DO WYROBU WĘDLIN

Domowe specjały są smaczniejsze od wysokoprzetworzonej żywności, którą można kupić w sklepach. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów masarskich, z których wykorzystaniem przygotujecie pyszne produkty wędliniarskie.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wybrać odpowiednie akcesoria masarskie, dlatego oferowane przez nas maszynki do mięsa to przyrządy najwyższej jakości. W naszym sklepie kupisz także części takie jak ślimaki i trzpienie, dzięki którym Twoja maszynka będzie Ci długo służyć. Znajdziesz u nas także szeroki wybór noży i pił masarskich, które sprawdzą się przy rozbiorze i krojeniu mięsa.

Mamy w ofercie kasze i inne dodatki, które nadadzą smaku Twoim wędlinom. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać różnego typu osłonki, np. naturalne jelita lub osłonki kolagenowe. Oferowane przez nas akcesoria wędliniarskie dobraliśmy z myślą o różnego rodzaju wędlinach i kiełbasach. Przy produkcji wędlin nie można zapomnieć o higienie, dlatego znajdziesz w naszym sklepie odpowiednie płyny do dezynfekcji.

Zapraszamy wszystkich miłośników produkowania domowych wędlin do zapoznania się z nasza ofertą przyborów wędliniarskich.

  • Parametry