• BUFET

Ważne uroczystości firmowe, spotkania rodzinne i imprezy w gronie najbliższych. Na wszystkie te okazje przybywa ogromna ilość gości, których trzeba obsłużyć. Możesz to sobie ułatwić, umieszczając jedzenie w ogólnodostępnej przestrzeni — zgodnie z formą bufetu. Aby to zrobić, koniecznie zaopatrz się w niezawodne sprzęty i artykuły bufetowe, które znajdziesz w sklepie Homing.

Proponujemy Ci kosze na pieczywo i owoce, dyspensery do napojów i płatków, stojaki na filiżanki i spodki, ekspozytory na misy, sztućce oraz naczynia. Są one dostępne w różnych kształtach, co umożliwi Ci estetyczne podawanie potraw. W efekcie stworzysz nie tylko praktyczną, ale również schludną ekspozycję.

Artykuły i sprzęty bufetowe — takie jak misy lub dyspensery — są dostępne w różnych kształtach i pojemnościach. Z kolei podgrzewacze, tace oraz garnki przykuwają uwagę swoim oryginalnym wyglądem. Wyróżnia je też zwiększona odporność na uszkodzenia i wysokie temperatury. Umożliwi Ci to atrakcyjne zaprezentowanie potraw niezależnie od okazji. Sprawdź, jakie jeszcze wyposażenie bufetu znajdziesz w naszym asortymencie! Zapraszamy do składania zamówień.

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia