• OŚWIETLENIE

W ofercie sklepu Homing znajdują się lampy stołowe, ścienne, sufitowe oraz stojące. To elementy wchodzące w skład nowoczesnego oświetlenia do sypialni, kuchni, salonu lub łazienki. W tych pomieszczeniach każde źródło światła musi być indywidualnie dopasowane do charakteru wnętrza. Dlatego zadbaliśmy, by w naszym asortymencie dostępne były modele w różnorodnych stylach i funkcjach, aby mogły one sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Lampy oraz kinkiety — klasyczne oświetlenie kuchni, salonu, łazienki i sypialni

Miłośnikom klasyki proponujemy lampy wiszące o prostych formach i wzorach, które idealnie sprawdzą się w oświetleniu łazienek, kuchni, salonów i sypialni w stylu vintage. Jeśli jednak cenisz sobie nowocześniejsze rozwiązania, to postaw na druciane lampy o geometrycznej budowie przypominającej diament i wykonanej z metalu w kolorze białym, złotym lub czarnym. Pasują one idealne do wnętrz urządzonych w stylu loftowym, industrialnym oraz skandynawskim. Z kolei do przestrzeni boho wybierz druciane klosze oplecione papierowym sznurem podkreślającym ich minimalistyczny design.

Oprócz lamp mamy także kinkiety — również w ciemnych i jasnych barwach. Ze względu na swój charakter, pełnią one bardziej dekoracyjną funkcję, wspierającą główne oświetlenie. W ofercie dostępne są nowoczesne modele świetnie dopełniające sypialnię, kuchnię, salon i przede wszystkim łazienkę, ponieważ możesz umieścić je nad lustrem. W ten sposób efektywnie wpłyniesz nie tylko na klimat, ale też praktyczność pomieszczenia. Fanom kontrastów polecamy kinkiety do zawieszenia Hakon. To akcesoria w kolorze brązowym z belką poprzeczną z jasnego drewna, gdzie naturalny materiał stanowi przeciwwagę dla metalowej ramy.

Skorzystaj z oferty Homing i rzuć nowe światło na domowe wnętrze

Kinkiety oraz lampy to nowoczesne akcesoria do sypialni, kuchni i łazienki. Asortyment sklepu Homing zawiera zarówno żarówki ozdobne, jak i energooszczędne źródła światła. Modele stojące postaw w strategicznych miejscach — obok fotela lub łóżka. Natomiast wersje wiszące odgrywają rolę centralnego oświetlenia, dlatego umieść je w głównych punktach pomieszczenia — nad stołem w jadalni lub salonie. Poznaj naszą ofertę i rozświetl domowe wnętrze!

  • Parametry