• DO WYROBU PIWA

Osobom zajmującym się samodzielnym browarnictwem prezentujemy produkty, które przydadzą się podczas rozwijania tego hobby. Akcesoria do warzenia piwa domowego pomogą w uzyskaniu oczekiwanych produktów.

Zacznijmy od podstaw. Oferujemy różne odmiany szyszek chmielowych oraz dodatków w postaci ziaren pszenicy i jęczmienia. Posiadamy także drożdże, glukozę krystaliczną oraz niezbędny składnik w procesie browarniczym – słód. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do warzenia takie jak słodowe ekstrakty barwiące. Wybór słodu oraz ekstraktów pozwoli każdemu uzyskać pożądany kolor oraz pienistość przygotowanego alkoholu.

Oferowane przez nas akcesoria piwowarskie to także m.in. siatki muślinowe do gotowania chmielu, kapsle w różnych kolorach oraz kapslownice, termometry oraz suszarki do butelek. Dzięki nadwęglanowi sodu (inaczej OXI) odpowiednio zdezynfekujesz cały sprzęt piwowarski oraz używane do przechowywania piwa domowego butelki.

Aby ułatwić pracę przygotowaliśmy zestawy piwowarskie, składające się z podstawowych składników niezbędnych w procesie browarniczym.

  • Parametry