• LORENA CANALS

Poszukujesz inspiracji do udekorowania sypialni swojej pociechy? Prezentujemy szeroki wybór akcesoriów dla dzieci firmy Lorena Canals. Ręcznie robione, naturalne dekoracje upiększą każde wnętrze i stworzą wyjątkowe miejsce do zabawy i odpoczynku.

Poniżej znajdziecie szeroki wybór mebli i dekoracji utrzymanych w eleganckim, ale przytulnym stylu. Cechuje to wszystkie akcesoria dla dzieci marki Lorena Canals. Powstały z wykorzystaniem materiałów takich jak bawełna i wełna, dzięki czemu są przyjemne w dotyku i miękkie. Do ich produkcji użyto tylko naturalnych barwników, co zapewnia bezpieczeństwo najmłodszym. Wszystkie artykuły zostały wykonane ręcznie.

Oferujemy zróżnicowany wybór wyposażenia dziecięcego pokoju, dzięki któremu uzyskasz piękne i przytulne wnętrze. Bawełniane i wełniane dywany zapewnią najmłodszym wygodne miejsce do zabaw. Dywany o nietypowych kształtach (np. gwiazdka, rzodkiewka) dodadzą wnętrzu charakteru. Handmade girlandy to ciekawa dekoracja ścienna. Oferujemy także zabawki, które pozwolą na uruchomienie wyobraźni (np. kuchenkę i pralkę).

Stwórz piękną sypialnię dla swojego dziecka dzięki wyjątkowym akcesoriom Lorena Canals.

  • Parametry