• Stoliki kawowe

Szeroka gama uniwersalnych rozwiązań, które łatwo będzie Ci wkomponować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych o bardziej tradycyjnym sznycie. Nasze stoliki kawowe do salonu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i dostępne są w ponad 400 interesujących odsłonach. Wśród nich znajdziesz m.in. modele z okrągłymi blatami ze szkła hartowanego czy druciane meble z koszem, w którym przechowywać można np. dziecięce zabawki. Jeśli zapoznasz się z asortymentem bliżej, z pewnością zauważysz też produkty zaprojektowane specjalnie do użytku na balkonie lub takie, które idealnie sprawdzą się w gastronomii.

Uwielbiasz styl industrialny? W takim razie przypadną Ci do gustu stoliki kawowe okrągłe z gresu imitującego marmur bądź solidnego drewna dębowego w połączeniu z metalową ramą. Doskonałym wyborem będzie również zestaw mebli w formie metalowych beczek z uchwytami wykonanymi z grubego sznura. Dzięki nim Twój salon można nabrać jeszcze bardziej surowego charakteru i upodobnić się do portowej tawerny.

Postaw na kwadratowe, prostokątne lub okrągłe stoliki kawowe do salonu o idealnym stosunku jakości do ceny, zapraszamy na zakupy!

  • Parametry