• DO WYROBU ALKOHOLU

Wszystkim osobom zajmującym się samodzielnym wytwarzaniem trunków oferujemy niezbędnych w tym procesie produktów. Znajdziecie u nas różnego rodzaju akcesoria do wyrobu alkoholi domowych oraz sprzęt wykorzystywany do jego produkcji.

Oferujemy drożdże gorzelnicze odpowiednich do wyrobu różnych rodzajów trunków, np. wina, miodu pitnego, cydru i whisky. Zaprawki w formie płynnej albo mieszanek suszonych owoców i ziół nadadzą przygotowywanemu napojowi wyrazisty smak już w trakcie produkcji. Środki klarujące pomogą uzyskać odpowiednią konsystencję i zlikwidują nadmierny osad podczas wyrobu trunku.

Znajdziesz u nas części do sprzętu do produkcji alkoholi, czyli m.in. chłodnice spiralne, deflegmatory oraz zestawy wężyków.

Akcesoria do produkowania domowych trunków to także różnego typu naczynia, w których można go przechować. W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne i ozdobne szklane butelki, karafki, beczułki, gąsiory, galony i słoje z kranikiem. Mamy również korki, które zagwarantują świeżość domowego alkoholu na długo. Oferujemy estetyczne naklejki oraz inne akcesoria, które pomogą w organizacji wykonanych produktów.

Prezentujemy sprzęt oraz przybory, które znajdą zastosowanie podczas samodzielnego wytwarzania trunków.

  • Parametry